MultiplayerGiochi per PCGiochi per MacGiochi GratisOnlineOggetti Nascosti
Time Relics: Ingranaggi di luce gioco
3.5
2

Time Relics: Ingranaggi di luce

Genere: Oggetti Nascosti

Aggiustate la torre dell'orologio e riportatela al suo stato originario nel nuovo eccitante gioco intitolato Time Relics: Ingranaggi di luce! Per anni la Torre è stata un punto di attrazione per turisti, ma poi qualcosa andò storto. In questo gioco diventerete membri delle Mani del Destino, il gruppo che cerca di mantenere lo scorrere del tempo. Raccogliete tutte le Armi di Luce e riportatele al loro posto nella torre. Affrontate la sfida, completate la missione Scaricate gratuitamente Time Relics: Ingranaggi di luce e iniziate subito a giocare. Buona fortuna!

TIME RELICS: INGRANAGGI DI LUCE SCHERMATE

TIME RELICS: INGRANAGGI DI LUCE RECENSIONE DI DOUBLEGAMES

   
   

Якщо історії про таємні суспільства завжди хвилювали вашу уяву та змушували ламати голову, намагаючись дізнатися про них хоч що-небудь чи докопатися до істини в купі брехні та вигадок, ця гра - саме те, що вам потрібно. Створена славнозвісною компанією Big Fish Games, «Time Relics: Gears of Light» дозволить вам розкрити таємницю століття та дізнатися, хто насправді керує сучасним світом!.. Read more

Напевно, найцікавіша особливість цієї гри - переконливий сюжет. Незважаючи на досить пристойний загальний час проходження, він не втрачає динаміки аж до фінальної сцени. За задумом розробників, в ролі одного з Хранителів Світла, членів таємної організації, що стоїть насторожі справедливості та захищає людство від сил темряви, вам належить розкрити таємницю кремлю та знов запустити час. Хранитель годинникової вежі, в якій знаходиться ваша база, останнім часом якось дивно поводився. Врешті-решт, він зламав годинник та зупинив час, внісши страшний розлад в баланс енергії. Розуміючи, яку шкоду витівки годинникаря можуть нанести прилеглому поселенню та світу взагалі, ви вирушаєте на пошуки зниклих шестерінок, щоб відновити магічний годинник та знов запустити час. Як на нас, історія вийшла неймовірно цікавою та абсолютно унікальною, тож, навіть якщо ви граєте в казуальні ігри вже не перший рік, ми закладаємось, що нічого подібного ви ще не бачили!

На додаток до дивовижного сюжету, «Time Relics: Gears of Light» може похвалитися відмінним геймплеєм. В той час, як більшість розробників розбавляють традиційні сцени з прихованими об’єктами оригінальними пазлами, ці хлопці змінили сам процес пошуків. І хоча всі сцени, як і зазвичай, оснащені текстовими списками, предмети в них позначені різними кольорами. Білим вписані назви звичайних предметів, з якими не треба виробляти жодних маніпуляцій. Блакитним - предмети, на яких необхідно застосувати спеціальні руни, щоб відновити їх в первозданному вигляді. Нарешті, жовтим позначені інтерактивні предмети.

Між вигадливими сценами з прихованими об’єктами стрічаються нечисленні пазли та міні-ігри. Деякі з них дійсно незвичні та цікаві, але здебільшого - досить прості. Єдине випробування, з яким в вас можуть виникнути проблеми - розміщення сцен з гри в тому порядку, в якому ви їх для себе відкрили. Якщо ви пропускали якісь локації - виконати завдання буде непросто, в протилежному випадку в вас не має виникнути жодних складнощів. Звісно, якщо ви все ж застрягнете, якою б не була причина, ви зможете скористатися зручною системою підказок, просто пропустити випробування або переглянути свій щоденник, в якому позначаються всі ваші «спогади».   

Графіка та звук в «Time Relics: Gears of Light» просто приголомшливі. Ми навіть не знаємо, що ще про них сказати, окрім того, що укупі вони створюють дивовижну атмосферу. Зрештою, вся гра вийшла такою пречудовою, що вам краще самім в неї зіграти, щоб скласти враження, аніж читати огляди. Повірте, останнє творіння Big Fish Games дійсно варте вашого часу, тож не обходьте його стороною!